Tere tulemast Kunda Nordic Tsemendi kodulehele!

AS Kunda Nordic Tsement on 147aastase ajalooga ettevõte, mis kuulub praegu rahvusvahelise kontserni HeidelbergCement Group koosseisu, kus töötab ligikaudu 62 000 inimest 60 erinevas riigis. Kunda Nordic Tsement toodab ehitustsementi ja lubjakivikillustikku ning pakub sadamateenuseid.

Uudised ja pressiteated

Ilmus ettevõtte infolehe Tsemendiwabrik uus number
Tossav korsten tähendab tsemenditehases head
Noori teadlasi kutsutakse panustama karjääride elurikkuse projektidesse
16. november 2017

Ilmus ettevõtte infolehe Tsemendiwabrik uus number

QLA 2017.
Värskelt ilmunud infolehest saate lugeda Kunda Nordic Tsemendi juhtimisüsteemi sertifitseerimise hetkeseisust, ahjutolmu kasutamisest tsemendi lisandina, 10. Euroopa mineraalide päeva avaüritusest, mille võõrustajateks olid Kunda Nordic Tsement AS ja Nordkalk AS ning taas alanud noortele teadlastele suunatud võistlusest Quarry Life Award, mille eesmärk on edendada loomade ja taimede liigirikkust tööstuslikes karjäärides. Ajakirja saad alla laadida klikkides paremal asuval ikoonil. Head lugemist!
13. november 2017

Tossav korsten tähendab tsemenditehases head

Kõnelda oma tegevusalal perekondlikust järjepidevusest, mis kandub põlvest põlve, ei saa just paljud inimesed. Lääne-Virumaal selliseid ometi leidub. Vähemalt üks neist tegutseb Kundas. Eelnev mõistujutt puudutab tsemenditootmist ja aktsiaseltsi Kunda Nordic Tsement tegevdirektorit Meelis Einsteini. Mees on töötanud tehases eri ametikohtadel juba alates 1983. aastast, mil lõpetas ülikooli.Tehases, mis on siiani riigi suurim tsemenditootja, on rassinud nii Einsteini vanaisa kui ka isa, mistõttu peab järjepidevuse jutt paika ka praeguse tehasejuhiga kõneldes.Mis puudutab tsemenditehase...
3. oktoober 2017

Noori teadlasi kutsutakse panustama karjääride elurikkuse projektidesse

QLA 2018.
Kuidas on võimalik ära kasutada tööstuslikes karjäärides tekkivat erilist keskkonda  loomade ja taimede liigirikkuse edendamiseks? See küsimus leiab vastuse, kui ehitusmaterjalide kontsern HeidelbergCement, kuhu kuulub ka Kunda Nordic Tsement, korraldab neljandat korda teadus-ja haridusasutustele võistluse Quarry Life Award.  HeidelbergCement otsib bioloogia, ökoloogia ja maastikuarhitektuuri üliõpilasi ja noori teadlasi, et pakkuda võimalust arendada edasi käimasolevat tööd elurikkuse edendamisel kontserni ettevõtetes. Eestis puudutab projekt Kunda Nordic Tsemendi nelja karjääri: Ubja...

Kunda tsemendist valminud ehitised

Siit leiate ehitised, mille valmimisel on kasutatud Kundas toodetud tsementi. Siin toodud hooned ja rajatised on edukalt osalenud Eesti Betooniühingu ning Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liidu poolt igal aastal korraldataval "Aasta betoonehitise" konkursil ning enamik neist on  valitud aasta betoonehitiseks või pälvinud konkursil eripreemia.  "Aasta betoonehitise" konkursi kohta loe lisaks Eesti Betooniühingu veebilehelt www.betoon.org.